مراسم بزرگداشت 9 دی همزمان در سراسرکشور برگزار شد

مراسم بزرگداشت 9 دی‌ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه، همزمان با دیگر شهرستان‌ها، ساعت 10:00 صبح روز یک‌شنبه در مسجد واحد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی واحد، در بیانیه شورای همـاهـنگی تبـلیـغات اسـلامی به مناسبت 9 دی آمده است : یوم‌الله ماندگار نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، روز نمایش معجزه الهی تجلّی وحدت ملّت ایران حول محور ولایت و نماد ولایتمداری، دیانت، بصیرت، دشمن‌شناسی، تکلیف‌گرایی و عملِ به‌هنگام مردم فهیم، متدیّن و زمان‌شناس ایران اسلامی است.

روزی که با تجلّی دست قدرت الهی و خلق حماسه‌ای بی‌بدیل با حضور خودجوش امّت عاشورایی در عظیم‌ترین راهپیمایی تاریخ، رذیلانه‌ترین فتنه آمریکایی- صهیونیستی در هم پیچید و بار دیگر قابلیت و کارآمدی نظام دینی مبتنی بر زعامت ولایت فقیه در عبور عزت‌آفرین و مقتدرانه از بحران‌ها را نشان داد و ثابت کرد که اگر همه قدرت‌های مالی و سیاسی جهان در مقابل نظام اسلامی بایستند این نظام قادر است سلحشورانه در مقابل آن‌ها قد علم کند و با کمترین هزینه، اهداف خود را پیش ببرد. لذا زنده نگه‌داشتن و بزرگداشت این یوم‌الله به معنی واقعیِ کلمه و تبیین دستاوردهای گرانسنگ حرکت در سایه دین، بصیرت‌افزایی و روشنگری، وظیفه‌ای همگانی است.

در همین رابطه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه، در این مراسم پرشور و با تجمّع باشکوه و حماسی خود، ساعت 10:00 صبح روز یک‌شنبه که همزمان در سراسر میهن اسلامی برگزار شد، شرکت نمودند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه

1397-10-10 23:38:20 +00:00 دی 10ام, 1397|