امور پایان نامه ها
فرم های پایان نامه دانلود       Download
آیین نامه تدوین پایان نامه کارشناسی ارشد دانلود      Download
نحوه صحیح آدرس دهی مقالات دانلود      Download
فرم پروپزال دانلود      Download
چارت روال کار انجام پایان نامه های دانشجویی دانلود      Download
فرم شرکت در جلسات دفاع دانلود      Download
زمان بندی جلسات دفاع از پایان نامه ها مشاهده

 

قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی:

- در آدرس دهی مقالات پایان نامه(معرفی نویسندگان مقاله) نفر اول دانشجو و نفرات دوم و سوم به ترتیب اساتید راهنما و مشاور در نظر گرفته شود، ضمن این که نگارنده مسئول مقاله استاد راهنما باشد.

- به اطلاع کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی که شرایط دفاع از پایان نامه آن ها تا قبل از پایان شهریور ماه سال جاری مورد تایید استاد راهنما، مدیر گروه و حوزه آموزش می باشد می رساند:

جهت انجام امورات دفاع تا قبل از تاریخ 96/6/12 به اداره ی پژوهش واحد مراجعه و نسبت به تکمیل فرم دفاع اقدام نمایند. بدیهی است مسئولیت عدم مراجعه تا تاریخ فوق بر عهده دانشجو می باشد.

-بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه، آخرین مهلت دفاع دانشجویان به عنوان نیمسال دوم 96-95 و با توجه به  شروع نیمسال اول سال تحصیلی جدید از 25 شهریور،  24 شهریورماه می باشد بعد از تاریخ فوق و با شروع نیمسال تحصیلی جدید از 25 شهریورماه دانشجویان ملزم به انتخاب واحد در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 می باشند.

-با توجه به تعطیلی دانشگاه از تاریخ 19/05/1396 تا 03//06/1396 لازم است دانشجویان نسبت به برنامه ریزی زمان دفاع خود قبل و بعد از تاریخ های فوق اقدام لازم را به عمل آورند.

لینک کانال تلگرامی پایان نامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه  https://t.me/Thesis_ghorveh