پیام ریاست دانشگاه

الحمدلله رب العالمین و الصلاۃ و السلام علی سیدنا و نبینا محمد (ص) و علی آله الطیبین الطاهرین

با عرض ادب و احترام به محضر ولی نعمتان حقیقی جامعه اسلامی، توده های مؤمن، انقلابی و وفادار به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و ارزشهای اسلامی یعنی ملت ارزشمند ایران، سلام خود را نثار شهدای گرانقدری می نماییم که امنیت ملی و آرامش امروز خود را مدیون خون پاک آنان و همسنگران جانباز و آزاده شان هستیم.

بی شک سلسله جنبان قافله عشق خمینی کبیر رحمه الله علیه و جانشین صالح و ژرف اندیش او حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی در قلوب امت اسلام خصوصاً قشر فرهیخته آن یعنی قاطبه دانشگاهیان میهن اسلامی جایگاهی بس خطیر و والا دارد.

این بنده به عنوان قطره ای از دریای بی کران مردم عزیز ایران در کنار اساتید، دانشجویان و کارگزاران محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه، این واحد تولید علم، پژوهش و فناوری، وظیفه ای خطیر را در سال 1391 بر عهده گرفتم. چنین توفیق الهی سبب شده است از لحظه لحظه فرصت خدمت در این نهاد آموزش عالی با اتکال بر قدرت لایزال الهی و همراهی و همگامی عزیزان و همراهان دانشگاهی، کمال بهره مندی و استفاده را ببرم. لذا با نصب العین قرار دادن فرمایش پیامبر اکرم صل الله علیه و آله و سلم که کسب علم و معرفت را از آغازین زمان حضور در دنیا تا نقطه پایانی حیات فرمان داده است (اطلبوا العلم من المهد الی اللحد) و هم ایشان با اشاره به صحابی بزرگ سلمان پاک، اعلی الله مقامه که ایرانیان هم نژاد او را جویندگان علم (ولو تا رسیدن به ثریا) معرفی فرموده، تمام هویت علمی و عملی خویش را در خدمت به این دانشگاه، در طبق اخلاص گذاشته، تربیت نسل جوان و نخبه را هدف اول راهبردی خود و همکارانم می دانم.

ما با استعانت از حضرت باری جّلَّ وَ عَلی و ظل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و بکارگیری رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی مساعی حداکثری خود را در تحقق دانشگاه اسلامی بکار خواهیم بست. ویژگی اصلی این دانشگاه انسان سازی و پرچمداری تحول در عرصه های علمی، ارزشی و معنوی است، اساتید در این جایگاه خطیر، فرماندهان تولید علم و تربیت و ستیز با طراحان جنگ نرم بوده و دانشجویان افسران رشید این مقابله علمی و فرهنگی هستند. در این بین توجه به ارتقا جایگاه بین المللی دانشگاه به نهاد نمونه و سرآمد در عرصه های دانش و فناوری همراه با تقویت ساختار تربیتی و انقلابی، هدف دیگر راهبردی تلقی می شود.

امید آنکه دستان پرمهر اساتید، کارگزاران و دانشجویان همواره یاری گر ما بوده و نسیم روح بخش مهرورزی، عدالت مداری و پیشرفت و بهروزی وجودمان را نوازش دهد. انشاالله..

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه