نسخه امپراطور پلیدی‌ها دو روزه پیچیده شد

واقعیت تاریخی آن است هرجایی که در چند دهه گذشته پلیدی در تاریخ جهان رخ‌داده است به‌صورت آشکار و پنهان صهیونیست در آن دستی بر آتش داشته است. شاید امپراطور پلیدی‌ها حداقل چیزی باشد که بتوان این غده سرطانی را با آن توصیف کرد. اسرائیل در تهاجم اخیر خود در توهم سیاستمدارانش می‌خواست وزنه تعادلی جدیدی در پی شکست‌های پی‌درپی سیاست‌های خود در منطقه  ایجاد کند، اما محور مقاومت با نشان دادن توانمندی‌های جدید خود همچون موشک‌های جدید و پرواز پهبادهایش در داخل سرزمین‌های غصب شده، ضربه‌ای کوبنده بر توهم این رژیم وارد نمود که تنها دو روزه کاخ توهمات اسرائیل فروریخت و این رژیم سفاک سر تسلیم فرود آورد.

اسرائیلی که همواره مدعی مجهزترین ارتش‌ها جهان هست امروز توانش چنان افول کرده است که دو روزه تسلیم محور مقاومت می‌شود! حالا سؤال اینجاست وقتی اسرائیل توان رویاروی با غزه در محاصره را ندارد چطور می‌تواند در مقابل حمله گسترده محور مقاومت و پشتیبان اصلی آنان جمهوری اسلامی ایران حتی دو ساعت دوام بیاورد؟ آیا تهاجم اخیر اسرائیل به نوار غزه محاصره شده و نتیجه آن جز این نیست که امپراطور پلیدهای ذلیلانه بینی در خاک دارد؟

نتیجه این تهاجم برای افکار عمومی داخل ایران نیز باید قابل‌تأمل باشد و آن دسته از خودفروختگان داخلی که ترس و وحشت آنان از اسرائیل، سرنوشت ملت ایران را همواره تغییر می‌دهد باید از خواب وحشت بیدار شوند که قبری که بر آن گریه می‌کنند مرده‌ای ندارد. در واقعیت این رژیم غاصب صهیونیستی که دیگر تمام شده است و با تلنگری کاخ شیشه‌ای آن فرو خواهد ریخت پس می‌توان نتیجه تهاجم اخیر اسرائیل را نشانه بارزی بر سقوط کاخ عنکبوتی این رژیم در آینده نزدیک باشد.

مقاومت مردم غزه یک عبرت تاریخی است که باید به بیداری اسلامی تبدیل گردد، چراکه غزه یک‌تنه در مقابل تمام قوای شیاطین سر تسلیم فرود نمی‌آورد و امروز اگر پیروزی افتخارآفرین برای او حاصل می‌گردد به دلیل اراده‌های مستحکم و آهنین آن‌هاست. امروز مالک اشترها  بر ستون خیمه شیطان بزرگ رسیده‌اند و فتنه گران در پشت جبهه( با بی‌تدبیری‌ها و کارشکنی‌ها و هیاهوهای تبلیغی) به فکر بازگرداندن مالک اشترها هستند. هوشیاری عمومی برای حفظ اراده‌های سازش‌ناپذیر و عبرت گیری از تهاجم اخیر اسرائیل امری سرنوشت‌ساز است و ملت‌های اسلامی بدانند که یهود از آنان راضی نخواهد شد مگر آنکه به تمام خواسته‌های آنان تن در داده شود و مذاکره در هر سطحی با این پلیدی، محکوم به شکست است.

وَ لَنْ تَرْضي‏ عَنْکَ الْيَهُودُ وَ لاَ النَّصاري‏ حَتَّي تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَي اللَّهِ هُوَ الْهُدي‏ وَ لَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْواءَهُمْ بَعْدَ الَّذي جاءَکَ مِنَ الْعِلْمِ ما لَکَ مِنَ اللَّهِ مِنْ وَلِيٍّ وَ لا نَصيرٍ(هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد مگر آنکه پیروی از آیین آن‌ها کنی. بگو: راهی که خدا بنماید به یقین راه حق تنها همان است و البته اگر از میل و خواهش آن‌ها پیروی کنی بعد از آنکه راه حق را دریافتی ، دیگر از سوی خدا یار و یاوری نخواهی داشت) سوره بقره/آیه 120

به نظر می‌رسد اسرائیل به پایان راه خود رسیده است و خیلی زودتر از آنچه که پیش بینی شده است این رژیم خونخوار باید از سرزمین فلسطین و قدس شریف فرار را بر قرار ترجیح دهد. درآینده نزدیک دیگر جایی حتی برای دفن تابوت اسرائیل  در فلسطین نخواهد بود پس حرمله های اسرائیلی بدانند مختارها در کمین آنان نشسته اند و بزودی آنان را به قهر جهنم رهسپار خواهند کرد.

دوست و دشمن بداند اگر قرار بر معامله قرن باشد به نظر می رسد این معامله قرن برای تحویل تابوت اسرائیل به شیطان بزرگ خواهد بود.

 

پدافند غیرعامل بصیر/ دکتر دهقانی